Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..

Join the forum, it's quick and easy

Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..
Çatal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nick..!!

Nick..!! Empty Nick..!!

Mesaj tarafından Catal C.tesi 11 Nis. 2009 - 16:47

çoK SevmiŞtm onu ve dahadA seviyoRm biLiyomusn yani nAsıl desEm seNi seninLe yAşaMk varKEN seNsz Hayalinle yAşamak qücüme qidiyor

Aşkın bana düşen en masum tarafını istedimNick..!! Nokta
Sen masum değilsin dedilerNick..!! Nokta
Bu sefer bana düşen kısmını istedimNick..!! Nokta
Sana bir şey kalmadı dedilerNick..!! Nokta
DüşündümNick..!! NoktaNick..!! NoktaPeki bana onu verin dedimNick..!! Nokta
O'nu başkası aldı dedilerNick..!! Nokta
Bana ne kaldı?diye sordumNick..!! Nokta
DüşündülerNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaSana 'AŞK ACISI' kaldı dediler

Küçük BiЯ Kız Büyütmü$tüm Bén içimde Kaybettim $imdi Onu BiЯyerLeЯdeNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta Yok'yЯé

HAYAT MARS etti üstelik saf tutarak yineNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta
ben se sıkıldım hep YEK atmaktan KADEReNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta yasmıshnda saf tutark deide zar tutarak deilmi

Neyim varsa alıp götürsünler bendenNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta
Paylaşmaya hazırım inanNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta
Bir tek seni paylaşamamNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

yikildimNick..!! Smiliv yoruldumNick..!! Smiliv varliginla tukendimNick..!! Nokta

KeLimeLerin ßûyûsûnde tıkanır yutkunamadığım en ßûyûk tutarsızLıkNick..!! Nokta Yûreğimi ßin parçaya ayırıyør $imdinin içime vuran sancısıNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

Yüregimdeki Yagmurlar döküLmeyin gönLümdeki acı döküLmedi Nick..!! NoktaNick..!! Nokta

Nick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta[İmkansız hayallerden başka tutunacak bir şeyim kalmadı]Nick..!! NoktaNick..!! Nokta

Zifirî karanlık içindeNick..!! Smiliv fikrimNick..!! Smiliv aydınlıkNick..!! Smiliv
YaşantımNick..!! Smiliv en hoş aydınlık içindeNick..!! Smiliv karanlık!

Sevgim BüyüdükçeNick..!! Smiliv
Ben Küçüldüm Çocuk OldumNick..!! Nokta Nick..!! Nokta

Tüm şehir ağladıNick..!! Smilivsen gittin diyeNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta
mecburmusun hep en uzağa gitmeyeNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta?

Ben hayaller kurarım;
Bir yanım hep eksik kalırımNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

Mutluluk nedir diye sorsamNick..!! Smiliv bana anlatir misin?

Saftı sevdamNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta
MasumNick..!! Smiliv berrakNick..!! Smiliv Ve olabildigince mavi
Basli basina deli bir sevdaydiNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

Unutma ki çaresizseniz çare sadece sizsinizNick..!! TATLIIIIIIIIIII6

Gel teşhis et beni
Bak aşkıma şahit olNick..!! Nokta

KonuşursamNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Noktaisyan ederimNick..!! NoktaNick..!! Nokta
KonuşursamNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaSevdiğimi söylerimNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

KonuşursamNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Noktaİnanki Gidemezsin

Bazen bitmek bilmeyen dertler yagmur olur üstümüze yagarNick..!! Nokta ama rengarenk gökkusagi da yagmurdan sonra çikarNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

» Acilarin bir kum tanesi kadar küçükNick..!! Smilivmutlulklarin nisan yagmuru kadar bol olsunNick..!! NoktaHayatta bir kere aglarsan oda mutluluk olsunNick..!! NoktaDostumNick..!! Nokta

» Hayal kurNick..!! Smiliv ne hayal kurmak istersenNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta GezNick..!! Smiliv nereye gitmek istersenNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta OlNick..!! Smiliv ne olmak istersenNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta Çünkü senin bir tane hayatin olacak ve sadece bir sansin var bütün bunlari yapabilmek için

» Koca bir çölde kum tanesi olmak yada okyanusta su damlasi ama en güzeli milyonlarca insan arasinda senin arkadasin olmakNick..!! Nokta

» Karanlik aydinliktanNick..!! Smiliv yalan gerçekten kaçarNick..!! Noktagünes yanliz olsada etrafa isik saçarNick..!! Noktaüzülme dogrularin kaderidir yanlizlikNick..!! Smilivkargalar sürüyleNick..!! Smilivkartallar yanliz uçarNick..!! NoktaNick..!! NoktaNick..!! Nokta

» Eger gerçekten birini seversenNick..!! Smiliv Onu özgür birak! Sana ait olmak isterse bir gün mutlaka geri Gelecektir Gelmezse de bosa pesinden kosma Asla da senin O L M A Y A C A K T I R
Catal
Catal
* Admin *
* Admin *

Erkek

Hobiler : aşkmm :)
Aldığı Teşekkürler : -50

Ruh Hali : Nick..!! Asik10

- Similar topics