Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..

Join the forum, it's quick and easy

Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..
Çatal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..aNaLis..

..aNaLis.. Empty ..aNaLis..

Mesaj tarafından Catal Çarş. 11 Mart 2009 - 22:21

..aNaLis..

VERSE 1
Kralin elleri nasir ve yelleri soguk günün ve belleri kirik dünün ve gözleri donuk çocuk ve selleri yikar evim..aNaLis.. Smiliv duvarlarim buruk içim ve pilleri bitik kalplerin yönleri kayip ara. Yillatilmis senelerin nöbetçileri degil miyiz? Gardiyan da bendim..aNaLis.. Smiliv hakimin de kendisi ve hapse teslim edilen huzurun girtlagini ben kestim..aNaLis.. Smiliv katil oldum sirretinden müebbetim hürriyete!...Bu kül tablasi kaçinci kez yatti sigara altina?..aNaLis.. Smiliv söyle her nefeste kaç adim yanastim tahtima? Neferin nefesi manevi ve her maneviyatta cesareti sakladin ve cebine tiktin. Bikiktin..aNaLis.. Smiliv halden anlamazlar ordusuyla ayni yere tikiktin ah!... Sancilarina karsi sen yikiktin..aNaLis.. Smiliv hep bakiktin akibetine dürbünle..aNaLis.. Smiliv sürgüne kakiktin..aNaLis.. Smiliv analiz her bedende ayri ruhtu..aNaLis.. Smilivsen kayiptin!... Evvelindir mahremin ve örtü örttüm üstüne ve Tanri..aNaLis.. Smiliv sanri çekti gözüne bir kalemde gelecek ekti. Körpe kalbim zorba düstü..aNaLis.. Smiliv torba doldu bin yalanla kin üsüstü..aNaLis.. Smiliv din bozuldu..aNaLis.. Smiliv hin doluydu tin hududu bin biçakla harp yasandi..aNaLis.. Smiliv sin gömüldü in içine..aNaLis.. Smiliv yarami tuzla sivadi her melek ve bin (sago aaa)çile..aNaLis.. Smiliv gözümün içine igneler batirdi bu felek. Analiz ettim her günahta bir kelek..aNaLis.. Smiliv not aldim not edildi..aNaLis.. Smiliv özrü diledim reddedildi..aNaLis.. Smiliv yasadim yanildim resmedildi..aNaLis.. Smiliv günahin payini buldum.

Nakarat 2x

Analiz ettim kimler arkasinda kinler ve inlerin karanliginda günesi kim bekler ve geride kalan o dünler kime gülümser? Kime iyimser? Kime kötümser? Yarinin bugünden çikari ne?
Ve analiz ettim her duada gerçegin bir payini buldum..aNaLis.. Smiliv kudretinde puslu kisilik ayıplari ve düsene tekme atan o insan kayiplari..aNaLis.. Smiliv çikara dayali..aNaLis.. Smiliv pahali zamanin harcanisi. Bugünün yarindan çikari ne?

Anlamakti zor olan ki kolaya kaçmak alinmakti herseye. Ben asli buldum..aNaLis.. Smiliv yasli kalbin pasli kör durumda ilaci oldum. Hep kiraci kaldim verilen her degerde hanci durdum..aNaLis.. Smiliv yikilan her güvende yolcu düstüm..aNaLis.. Smiliv üsüdüm yalnizlarda..aNaLis.. Smiliv yildizimla karaya düstüm..aNaLis.. Smilivsanci buldum..aNaLis.. Smiliv yankilandi bin acimda her sesim ve analiz ettim. Kimsesizdi ruhum ki; kimselerdi..aNaLis.. Smiliv kimsesizler hilesizdi tüm görüntüler ve her seferde gerçegin bir payini buldum. Yorgun oldum..aNaLis.. Smiliv sorgum bitti..aNaLis.. Smiliv durdum baktim yagma etti Tanri tüm ganimetleri..aNaLis.. Smiliv riya rüyalar anlatildi geregi yoktu. Martavalla avunan oldu insanoglu..aNaLis.. Smiliv çukura gömdü arzularini..aNaLis.. Smiliv tüm günahlariyla onure etti yalnızlar da garibe düştü. Ayak yürür..aNaLis.. Smilivatar yürek..aNaLis.. Smiliv zaman çatar gömer kürek ve her bilek düser yere. Okka yüzlüm yara bere..aNaLis.. Smiliv korku bir tüfek ufak tefek..aNaLis.. Smiliv felekse avci gözü pek..aNaLis.. Smiliv analiz ettim..aNaLis.. Smilivsen tek..aNaLis.. Smilivhep yek!...

Nakarat 2x

Analiz ettim kimler arkasinda kinler ve inlerin karanliginda günesi kim bekler ve geride kalan o dünler kime gülümser? Kime iyimser? Kime kötümser? Yarinin bugünden çikari ne?
Ve analiz ettim her duada gerçegin bir payini buldum..aNaLis.. Smiliv kudretinde puslu kisilik ayıplari ve düsene tekme atan o insan kayiplari..aNaLis.. Smiliv çikara dayali..aNaLis.. Smiliv pahali zamanin harcanisi. Bugünün yarindan çikari ne?
Catal
Catal
* Admin *
* Admin *

Erkek

Hobiler : aşkmm :)
Aldığı Teşekkürler : -50

Ruh Hali : ..aNaLis.. Asik10