Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..

Join the forum, it's quick and easy

Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..
Çatal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!!

Yaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Empty Yaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!!

Mesaj tarafından Catal C.tesi 11 Nis. 2009 - 16:48

* her yıl rakıya katılan su miktarı 160 milyon ton. gelin sek içelim kuraklığı önliyelim...
* yan cehennem yanYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv beş kamyon kömürlede ben geliyorum...

* mangaldaki köftelerin cız etmez şu kalbim kadar... umutsuz aşığıııııınım beeeeen!

* dürümümYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv çöp şişim ve ayranım;
insan bedenine hapsolmuş bir hayvanım..

* az kaşardan tostYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv çok kaşardan dost olmaz

* o kız beni aşarYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv çünkü o bir kaşarYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv delikanlı adamYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv manitasız yaşar!

* hayat üç buçukla dört arasındadır. ya üç buçuk atarsın ya da dört dörtlük yaşarsın...

* dünyada öyle adil bir düzen var ki; kimseyi atlamadan hepimizi tek tek düzüyor!

* ben mevlana değilim...adam ol da gel!!!!

* kader sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysaYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv sen üstüne tekila ve tuz iste!

* siyasi içerikli erotik karate filmi: "uzaylı lezbiyen vampirler"

* bugün 23 nisanYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv oha falan oluyor insan

* kıyamet gelse de kopsak.

* senin sevginde yalanmış. bana yalanmamış lazım!

* sıradanımYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv ama en ön sıradan!

* gökte bir yıldız olsam ilk sana kayardım!

* intihar pompacısı

* tencerem dibin is tutmuşYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv deniz seki klarnet yutmuş

* 5 in the carYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv 15 at the house...

* budaklı neşe odunu

* ben bir trolum gülhane parkında ne sen bunun farkındasın nede gardlar farkında

* arnold civardagezen

* ali kırcanmıbelimi

* vitrinime değil iklimime gelenlere..kalbimi vereceğim aslımı görenlere

* durumum çevrimiçiYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv beynim meşgulYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv ruhum hemen dönecekYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv aklım dışarıdaYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv elim telefondaYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv kalbim çevrimdışı...

* two beer or not two beer

* adres yaz 053x xxx xx xx'a gönder gelip ağzını burnunu kırayım...

* pamuktan prenses mi olur?? prenses dediğin taş gibi olur!

* bençokayrılıklaryaşadımoyüzdenherşeyibitişikyazdım

* la havle vela corvette

* aaaa bir matematiğe benzerYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv yatağı toplaYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv elbiseleri çıkarYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv bacakları bölYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv çarpmaya başla

* yıldız dediklerim teker teker kayıyor

* yarabbim daral has come to me

* hayatında hiç oturum açmamış adam

* fırat kenarında kayık değilemYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smilivyardan ayrılalı ayık değilem

* sick thread

* sen köpek gibi seversin o seni belediye gibi zehirler

* tüm kaşarlar eriyecekse küresel ısınmaya evet!

* farkındalık kazanmış düdüklü tencere gibiyimYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv zamanı gelince öterim

* babamın bir dakikalık zevkiyim

* keseceği kediyi petshop'tan alan elit satanist

* allah yoktur diyen ateisti döven satanist

* kolumda jilet yarasıYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smilivo bir kahpenin hatırası...sevdik de ne oldu efes zengin oldu

* yangında ilk beni kurtarın

* cenaze namazimi jack nicholson

* evrimdışı

* sev ama mevsimlik olmasınYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv yaz'ın açıp kış'ın solmasın

* kürdanla anakart tamir eden adam

* mutluluğun resmini t cetveliyle çizerim

* paramız olmasa da cebimizde her kahvede masamızYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv her kavgada şeklimiz ve her kızda bir resmimiz vardır.

* öküz gibi bakmakla tren durmaz ki!

* edison elektriği buldu ama parasını biz ödüyoruz

* sevdik de ne oldu tuborg zengin oldu

* beyaz atlı prensi bulmak için daha kaç kurbağa öpmem gerekiyor?

* yıllardır oturum açmayan adam

* pamuk prensesin üvey annesi uyuyan güzele elmayı verseYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv rapunzelin eline iğne batsa ve pamuk prenses kuleye kapatılsa nolurdu

* lütfen rahatsız edip konsantrasyonumu bozmayınızYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv bulaşık yıkıyorum.

* öğrenci kimliği yerine carrefour kartıyla okula giden öğrencinin dramı

* beyaz atlı prensini beklemeYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv seyise razı olYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv yoksa beygire kalırsın

* hemen canımı alma rabbim bırakta hayatla didişeyimYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv mümkünse dişi gönder azrailimi ölümle sevişeyim...

* güzel asmadan çıkar güzel yaprakYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv marifet o yapraktan güzel dolma yapmak.

* hayat boktan ama grafikleri güzel

* sadettin teksoy kadar zekiYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv pavarotti kadar çevikYaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Smiliv ilyas salman kadar yakışıklıyım

* zenci mahallesindeki solaryumcu

* hangi deniz nereye dökülüyor banane ben içimde boğulurken

* a$k bir sabunsa köpürt beni pakize

* 14 şubat sevgililer günü bayan eleman alımları başlamıştır!.

* halk kahramanı nuri alço

* klonlanırken dna'sına çay dökülmüş maymun
Catal
Catal
* Admin *
* Admin *

Erkek

Hobiler : aşkmm :)
Aldığı Teşekkürler : -50

Ruh Hali : Yaran ^Koparan ^ÇıLdırTan Nickler..!! Asik10