Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..

Join the forum, it's quick and easy

Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..
Çatal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..24..

..24.. Empty ..24..

Mesaj tarafından Catal Çarş. 11 Mart 2009 - 22:33

..24..

Yaslanan Birgün Bugün. Bavulu Topluyor Ve Son Vedasi Tipki Dün Gibi Köseye Çekilip Agliyor Bense Yarina Penceremden Bakma Gafletindeyim. Gözlerim Dolu Ve Ellerim Tutuklu Yüzüme.

Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün!..Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlere Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani

Saçlarimda Sakli Kar Beyaz Ve Gözlerimde Hep Telas. Panik Silik Resimler Ortasinda Bir Küçük Çocuktum Hep Konuktu Baska Gün Ve Çok Soguktu Her Geçen Dün. Tipki Sen Gibiydi Giden O Eski Dünler Geçmisin Karanliginda Anilarimdi Onlar Bense Bulamaz Oldum Onlari Hep Selam Gönderdim Geride Kalana Kanitim Yoktu Yarina Yolcularimla Agladim Hiç Misafir Olmamişti Kimse Bunu Ben Anladim. Sonbaharda Katil Oldu Rüzgarlar Öldu Tüm Yapraklar Yagmur Aldi Gözyasi Ve Rüzgar Oldu Ruhlar Estiler Yavasça. Sen Misali Aglamisti Her Dünüm Usulca.

(x4)
Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Aynalarda Bugulu Yüzümü Göremez Oldum Ve Iyimserlik Mateminde Sari Gül Tuttum. Hayallerim Yok Oldu Koydugum Yerde Yoktu Hiçbiri Tek Yabanci Bendim Evde Ver Bir Yalanci Mumdu Dogan Günes. Solan Gülümdü Talan Sonuydu Kalan Resimdi Bir Vesikalik Gülen Çocuktum Yüzüme Bakarak Agladim Yüzlesirken Kendimle Hiçkiriklarimla Savasir Oldum Ertelendim Yarina. Reddedildim Gideni Yolcu Etti Gözlerim Ve Gelene Merhaba Dedi Bu Kimsesiz Dilim Ortalarda Gezinen Oldu Dilenci Ellerim Bu Son Demiydi Sonbaharin Son Yapraginda Son Gülümsemekki Nefesi Son Çekisti Içime Sonbahardi. Güz Agirdi Gün Üzeri Bir Tebessüm Etti Yüz Sakli Kaldi Her Düsende Kirilan Onca Göçebe His Biz Dünden Olma Yarina Varma Garibeyiz.

(x4)
Dudaklarim Kilitli Hosçakal Bugün Sen De Yolcusun Dünlerimde Sorgusun Ve 24lük Yorgunsun Git De Dinlen Gidenlerle Yarinim Kapida Bekliyor Ve Son Veda Zamani.

Yalızlık Ömrüm Boyunca Tanıamdığım Bir Yabancıydı Onunla Şimdilerde Beraber Yürüyoruz Her Yeni Güne 2 Yanlız Şarkılar Yazıyoruz Çok Yanlız
Catal
Catal
* Admin *
* Admin *

Erkek

Hobiler : aşkmm :)
Aldığı Teşekkürler : -50

Ruh Hali : ..24.. Asik10