Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..

Join the forum, it's quick and easy

Çatal Forum
Sayın Misafir Sitemize Hoşgeldiniz..
Sitemizden Tam Olarak Yararlanabilmek İçin :
Üye Olun ya da Giriş Yapın !..
Çatal Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zeki Bayanlara Saygılarımla

Zeki Bayanlara Saygılarımla Empty Zeki Bayanlara Saygılarımla

Mesaj tarafından Catal Ptsi 9 Mart 2009 - 7:05

KARI & KOCA

Bir çift hiç konuşmadan arabayla yolda gitmekteydi. Daha önceki bir
tartışma münakaşaya dönüşmüştü ve hiçbiri teslim olmak istemiyordu. KeçiZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv katır ve domuzlarla dolu bir çiftliğin yanından geçerken kocaZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv alaycı bir biçimde sorar: 'Akrabaların mı?'

Karısı 'Evet' diye cevap verir ve eklerZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv 'Senin taraftan akrabalarım'

KELİMELER

Kocası karısına kadınların bir günde kaç kelime kullandığına dair bir makale okuyordu... 'Erkeklerin 15Zeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv000 kelimesine karşılık 30Zeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv000 kelime'

Karısı yanıtladı: 'Sebebi erkeklere her şeyi tekrar etmek zorunda olmamızdır.'

Kocası karısına döndü ve sordu: 'Efendim?'

YARADILIŞ

Bir gün bir adam karısına sordu: 'Aynı zamanda nasıl hem bu kadar salakZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv hem de bu kadar güzel olabildiğini anlamıyorum.'

Karısı yanıtladı: Allah beni sen çekici bul diye çok güzel yarattı; Allah beni seni çekici bulayım diye çok salak yarattı!'

KONUŞMAMA CEZASI

Bir karı koca evde problemler yaşamaktaydı ve birbirlerine konuşmama
cezası uygulamaktaydı. Aniden adam ertesi gün karısının kendisini sabah
5:00 da iş için bir uçuşu olduğundan uyandırması gerektiğini hatırladı.
Sessizliği ilk bozan ve kaybeden kendisi olmamak içinZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv bir kağıdın üzerine 'Lütfen beni sabah 5:00 da uyandır.' yazdı ve notu karısının bulabileceği bir yere bıraktı. Ertesi sabahZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv adam uyandı ancak saatin 9:00 olduğunu ve uçuşu kaçırdığını fark etti. Çok kızdıZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv tam karısının onu neden uyandırmadığını soracakken yatağın yanında bir parça kağıt buldu. Kağıtta 'Saat 5:00 uyan' yazmaktaydı.

Erkekler bu tip yarışmalar için yeterli donanıma sahip değiller (İstisnalar Hariç) Allah erkeği kadından önce yaratmış olabilirZeki Bayanlara Saygılarımla Smiliv ancak şaheserden önce her zaman bir kabataslak vardır.
Catal
Catal
* Admin *
* Admin *

Erkek

Hobiler : aşkmm :)
Aldığı Teşekkürler : -50

Ruh Hali : Zeki Bayanlara Saygılarımla Asik10